ua
UAH
Вітаємо! Ви можете увійти або зареєструватися
Категорії

Ремонт Ноутбуків

 Ремонт ноутбуків сьогодні вам може запропонувати будь-яка компанія, але мало хто запропонує професійний ремонт ноутбуків. Ми здійснюємо професійний ремонт будь-якої складності. 
    Наші фахівці допоможуть клієнту в найкоротші терміни впоратися з цією проблемою. 
    Ми здійснюємо ремонт ноутбуків наступних моделей: 
    Acer, Samsung, Asus, Sony-Vaio, HP, Lenovo, MSI, Toshiba, IBM, Dell та інші.... 
    Наші висококваліфіковані фахівці вже багато років здійснюють професійне обслуговування та ремонт ноутбуків і для них вже давно немає поломки, з якими ми не змогли б упоратися. 
    Багато клієнтів вже давно довіряють свої ноутбуки нам, тому що в порівнянні з іншими сервісними центрами у нас є ряд істотних переваг. Багато компаній для того, щоб визначити поломку проводять спеціальну діагностику. За виконану роботу з клієнта береться пристойна сума, і тільки після цього компанія приступає до ремонту ноутбука. У нас все навпаки. Перед тим, як здійснити ремонт ноутбука, ми безкоштовно проводимо діагностику, виявляємо всі поломки і ставимо до відома нашого клієнта. Якщо людина згідна з вартістю ремонту ноутбука, то ми його здійснюємо в найкоротші терміни, а як ні, то діагностика проводиться як подарунок.  Зазвичай в ноутбуках виходять з ладу материнські плати. У багатьох комп'ютерних сервісних центрах їх відразу ж пропонують замінити. Але наші фахівці докладають всі свої зусилля, щоб відремонтувати материнську плату, тому що вона коштує великих грошей. 
    Після проведеного ремонту ноутбука, ми не тільки даємо гарантію на виконану роботу, а й виконуємо післягарантійне обслуговування. Так як наш сервісний центр існує вже багато років, у нас велика кількість постійних клієнтів, які рекомендують нас своїм знайомим і друзям як висококваліфікованих фахівців і знавців своєї справи. 
    Для нас найвища нагорода - це рекомендації наших клієнтів. Якщо ж клієнт звертається до нас повторно або призводить до нас свого друга, ми надаємо знижки. Незалежно від вартості замовлення або значущості поломки, ми виконуємо свою роботу на найвищому рівні, так як дорожимо думкою і повагою своїх клієнтів. 
    Крім будь-якого виду ремонту, фахівці нашого сервісного центру можуть запропонувати різні види послуг, пов'язані з підвищенням швидкодії Вашого улюбленого ноутбука. 

Ця категорія порожня.